Hakkımızda

Hakkımızda

En önemli şeye odaklanabilmeniz için size özel yazılım uygulamaları, veri entegrasyonları ve iş akışı çözümleri üretiyoruz.

Pamelya veri entegrasyonu uzmanlarından oluşan ekibimiz, e-ticaret, enerji, lojistik, SaaS ve daha fazlasına derinlemesine odaklanarak tamamen özelleştirilmiş kurumsal yazılım çözümleri geliştiriyor.

Misyonumuz, yenilikçi entegre özel yazılımlarla şirketlerin kendi alanlarında rekabet etmelerine yardımcı olmaktır. E-ticaret için yenilikçi SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) uygulamalarının yanı sıra ERP ve CRM gibi kurumsal yazılımlar için API ve veri transferi çözümleri konusunda uzmanız.

Teknik yeteneklerimiz denklemin bir parçası. Her müşteri özel müşteridir. Kaliteyi sunmanın ötesine geçiyor ve müşterilerimizin SaaS çözümlerine kendi çözümlerimizmiş gibi davranıyoruz. İşletmenizin ölçeklenmesine yardımcı olmak için ekibimiz, teknolojinin uzun vadede işlemesini ve işletilmesini sağlıyor.

Yeteneklerimizden bazıları;

  • API entegrasyonu
  • Uygulama geliştirme
  • Veri transferi ve entegrasyonu
  • E-Ticaret servisleri
  • SaaS programlama
  • CRM & ERP Veri Transferi
  • Kullanıcı deneyimi odaklı tasarım

Pamelya’nın deneyimli kıdemli mühendisleri, tasarımcıları ve yüksek düzeyde teknik danışmanları pek çok kurumsal ve küçük ölçekli şirket için sağlam entegre yazılım çözümleri geliştirmiştir.

Bizi rekabetten ayıran şey, genellikle diğer hizmet sağlayıcılar için çok karmaşık olan son derece karmaşık kurumsal veri entegrasyon senaryolarını çözme konusundaki benzersiz yeteneğimizdir.

Son derece işbirlikçi ve iletişimi güçlü bir ekip olarak, değerli müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklar geliştirerek sonuçlar elde ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduklarını bile bilmedikleri çözümleri gösteriyoruz. İhtiyaç duydukları her an ulaşılabilir durumdayız. Birlikte çalıştığımız insanlar ve işletmeler için 7/24 destek sağlıyoruz.

Başarılı yazılım entegrasyonları, kullanıcı merkezli tasarıma, akıcı iletişime ve iş kurallarının sezgisel olarak anlaşılmasına dayanır. Bir işletme olarak, sağlayıcılarınızla uzun vadeli, stratejik ortaklıklar yoluyla hedeflerinize ulaşırsınız. İş ortaklarınız olarak, hem yetkin yeteneklerle hem de sınıfının en iyisi, SLA destekli yönetilen bulut altyapımızla bunu taahhüt ediyoruz.